Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmelowe

  • 2011-10-20, o 20:33
  • 84
  • 127 634
  • 28
  • 56

Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmelowe

Dziewczyny macie sposoby w jaki sposob zejsc z czarnych wlosow,co zrobic zeby na czarnych wlosach wyszly pasemka miodowe lub karmelowe?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Hej no najlepiej pasemkami schodzić. Koleżanka po 20 latach zdecydowała się na zejście z czarnych do blond. Poddała się dekoloryzacji w dobrym salonie fryzjerskim w Gdyni, efekt tragiczny. dekoloryzator profesjonalny z wyższej półki chwycił jedynie odrost i z 2 cm świeższej farby... na reszcie wyszedł obrzydliwy rudobrązowy kolor. Fryzjerka spanikowała położyła rozjaśniacz pasemka - dało niewiele na to poszła jakaś farba popielaty blond mająca przytłumić ten ryży niestety dało niewiele. Byłam z kolezanką i uprzedzajac pytanie zostały jej włosy na głowie po 3 zabiegach 1 dnia nawet były miękkie i lśniące ale tu chyba odegrały rolę faktycznie produkty dobrej jakości stosowane przez fryzjerkę, co do koloru- przepłakała kilka dni strasznie, spodziewałyśmy się włosów żółtych a nie obrzydliwie rudobrązowych. Teraz cieszy się jasnym blondem baleyage zrobionym już gdzie indziej, ale co przepłakała to jej.
Moja rada, schodzić z ciemnych pasemkami efekt mniej drastyczny i ewentualne rudości nie będą się ażtak rzucac w oczy i najlepiej oczywiście nie samemu

pozdrawiam, Anka

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Ale najpierw uzywa sie dekoloryzatora a dopiero na rozjasnione wlosy ( w wypadku Twojej kolezanki rudobrazowy ) kladzie sie wlasciwy kolor, ta fryzjerka nie wiedziala ? Ja bym polozyla jakis sredni braz, troche bym tak ponosila a po jakims czasie jeszcze raz bym uzyla dekoloryzatora, wtedy wyszlyby sporo jasniejsze, oczywiscie po dekoloryzatorze obowiazkowo farba.
Z czarnych rzeczywiscie trudno zejsc na jasne, szczegolnie jesli sa farbowane, naturalne latwiej rozjasnisz. Od 20 lat eksperymentuje z moimi czarnymi wlosami, mialam i brazowe i miedziane, bordowe itp. obecnie czarne jak smola ( farbowane) i tez wlasnie zastanawiam sie, czy niedlugo nie zmienic koloru, mysle ze pasemka to najlepszy sposob.
Dobry jest Loreal lub Schwartzkopf, tylko sprawdz o ile tonow rozjasnia, wybierz ten najjasniejszy tzn. najmocniejszy . Ponoc farby blond tez sie nadaja ale akurat ja ich nie stosowalam wiec sie nie wypowiadam ,

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Matko jedyna ludzie czego wy oczekujecie od włosów czarnych które przez pare lat są farbowane czarną farbą .One sa na końcach tak dopigmentowane ze, nie ma mozliwosci zejsc na jakikolwiek inny kolor tylko rudości ........ i absolutnie nie katowac włosów rozjasniaczem ....... bo stanie się siano .......wiem cos o tym .... miałam sama czarny i schodziłąm do platynowego blądu..... a po drugie to mój fach.....(jestem fryzjerką) I osobiscie odradzam Rozjaśniacza !!!!!! włosy staną się nie dosc ze rude to popalone i zniszczone.....trzeba pamietac o tym ze włos raz zniszczony sie nie zregeneruje nie ma takiej mozliwosci.... mozna go tylko pielęgnowac odrzywkami i uzypełniac brakujące czesci we włosie i przez to stają się gładkie !!!! jeśli ktos farbował pare lat włosy na czarno to musi się liczyc ze ,to kwestia czasu :/ najlepiej kupic szampon głęboko myjący który pomoże sie nam pozbyc wypłukac tej farby jak najwieksza ilosc z włosów...... potem mozna zrobic dekoloryzacje ....... i po dekoloryzacji po oczywiscie pewnym odstepie czasu mozna by nałozyc farbe ...... wszystko to kwestia tego ile włosy sa tak farbowane??? czy sa długie ??? i co najwazniejsze w jakiej sa kondycji???( czyli czy sa popalone??? np. od prostownicy czy termoloków czy innych mechanicznych zniszczen włosa .....) ile razy były farbowane??? i sedno jakiego kolory oczekujemy??? najlepiej jak widzi to fryzjer.... i nie ma co żałowac .... na fryzjera dobrego bo w tej kwesti wiem cos.... miałam włosy po pas i odleciały mi do karku ..... (wyobrazcie sobie co sie zemna działo w salonie )i absolutnie odradzam rozjasniacza !! ! bo i tak wyjdzie miedzianka !!! na głowie po nim !!!

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

@moniontko1986 i Ty fryzjerka tak sobie wlosy zniszczylas? Jak to mozliwe ? Ja fryzjerka nie jestem ale potrafie zrobic wszystko sama z wlosami, nawet strzyc bo tu gdzie mieszkam fryzjer jest drogi, po prostu szkoda mi kasy ale wlosow sobie nie zniszczylam.
Co do dekoloryzatorow hmmm... piszesz zeby nalozyc farbe po jakims czasie. Nie ma takich cudow zeby dekoloryzator rozjasnil wlosy na calej glowie rownomiernie, zwsze beda jasniejsze przy skorze i na przodzie i jakos nie wyobrazam sobie paradowac w takim nieladzie nawet przez jeden dzien.

Ps. Jeden wykrzyknik na pewno tez zauwazymy, czyzbys nie panowala nad emocjami ?

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

No niestety spotkało mnie to .... bardzoooooo dawno temu ...... a wtedy nie byłam fryzjerką tylko były to poczatki ...... dlatego tez pisze ze, do tego trzeba czasu. Wypłukać kolor jak najwiecej szamponem głęboko czyszczacym aby wypłukać jak najwiecej pigmentu z włosów potem dekoloryzacja ....... ( jest sens ją robic pod warunkiem żę włosy nie sa farbowane lata .....) jeślu są krótkie i rególarnie podcinane to mniejszy problem ) na to wpływa wiele czyników które ,trzeba wziaść pod uwage i przekonsultować z klientem ... i zrobic wywiad ...... fryzjer wie o co zapytac i co doradzic .... chociaz wiem ze w dzisiejszych czasach mało kto jest solidny a jak już to kolosalne sumy biorą za to !!!po drugie ja nie pisze że dekoloryzator rozjasni włos .... tylko kwestia tego ze straci na intensywnosci i zejdzie chociaz ton w góre czyli na 9-8 poziom czyli ciemny brąz...... ( w zaleznosci jakiego efektu oczekujemy ..... ) dając odpoczac włosom przez np dajmy do miesiaca czasu i regenrujac je mozna spróbowac nałozyc farbe ..... mowie tu o farbie profesionalnej nie drogeryjnej które, nie sa fajne !!! (nie mowie ze wszystkie) ....takze chcac przejsc na bląd to dziewczyny zapomnijcie o tym jedynie jak włosy zaczną odrastac mowie tu o przypadku kiedy włosy sa farbowane któryś raz z kolei na czarno !!!i polecam farby profesionalne z hurtowni !! które cenowo nie odbiegaja wcale duzo .... od tych z loreala sklepowych.....jeśli ktoś się nie zna , nie polecam eksperymentów .....

p.s no czasami ludzie wypisują głupoty nie mając pojecia na dany temat ..... i z tej irytacji te wykrzykniki ....... rozjasnienie to najgorszy rodzaj zniszczenia włosa i najbardziej ingerujacy w struktórę włosa... i jest to proces nieodwracalny który rzrywa wiazania włosa i nie ma mozliwosci ich naprawienia jedynie nawilzanie odzywkami czyli włosy sa po rozjasnianiu dlatego takie szorstkie..... i takie zabiegi zawsze powinien robic ktos, kto sie na tym zna ..... bo to nie sztuka nałozyc jeden kolor na włosy w ciemniejszych tonacjach !

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Dziewczyny macie sposoby w jaki sposob zejsc z czarnych wlosow,co zrobic zeby na czarnych wlosach wyszly pasemka miodowe lub karmelowe?

AiszkaArabskiSwiat

Jeśli zależy Ci na pasemkach w tonacji karmelu lub miodu to farbą np o ton jasniejsza od karmelu lub nawet spokojnie o dwa ....jesli masz włosy czarne farbowane bez odrostu to rozjasniacz ale na 3 utleniaczach na 3 czesci włosa nakłada się rozjasniacz o innym steżeniu czyli najsilniejszy na konce potem czesc srodkowa sredni i naj słabszy na czesc nasady tylko to profesjonalnie a jesli kolezanka lub ktos kto ma smykałke i robi juz cos z pasemek to farbe jak mówiłam wczesniej .....o 2 tony jasniejszy do celowego do uzyskania .... ciezko tak powiedziec jak nie masz opisanych szczegółowo wlosów .....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

JEJoooo ,tak czytam to i czytam juz chyba ze 3 razy i nic nie kapuje ...dla mnie to czarna magia....osobiscie nie farbowalam wlosow i nie farbuje ,ale z czarnego włosy ufarbowac to jest chyba najcieżej ,tak mnie sie wydaje...dlatego podziwiam dziewczyny,które z czarnego koloru chca zrobic sobie np blond ...

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Nie, no z czarnych na blond to ciezka sprawa, jest problem zeby wyszedl w ogole jakikolwiek jasniejszy. No chyba ze farba dla kobiet ciemnoskorych, "jedzie sie " z czarnego na kazdy inny jasny kolor , probowalam kilka razy, wychodzily cudowne kolory, jeden byl problem, moje siwe wlosy przy skroniach robily sie po umyciu takie jakies gumowate i lekko lepiace, pozniej juz bylo ok. Troche sie balam, ze zniszcze sobie wlosy bo jednak Afrykanczycy maja zupelnie inna strukture wlosa niz my. I tu pytanie do moniontko1986 moze wiesz cos na ten temat, jak zadziala taka farba dla Afro na europejskie wlosy ? W sensie czy rzeczywiscie je zniszczy i dlaczego ?

jesli masz włosy czarne farbowane bez odrostu to rozjasniacz ale na 3 utleniaczach na 3 czesci włosa nakłada się rozjasniacz o innym steżeniu czyli najsilniejszy na konce potem czesc srodkowa sredni i naj słabszy na czesc nasady

moniontko1986

Czy to jest wykonalne ? Pytam serio. Z ciekawosci - nakladasz najpierw na 1/3 wlosa na calej glowie rozjasnieczem nr.1 a potem nr.2 i na koncu nr. 3 czy rozjasniasz pasmo po pasmie ? Cena bedzie chyba jak za 3 glowy bo tyle roboty ? I czy kazdna fryzjerka podejmie sie tego, bo to chyba wyzwanie ?

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

moniontko1986, nie ma sie co irytować, każdy ma swoje doświadczenia i opinie. Nawet fryzjerzy różnią się zdaniem co do sposobów przeprowadzania różnych zabiegów.
W 94 roku pracowałam w sieci salonów fryzjerskich (sądząc po dacie z nicka miałaś wówczas 8 lat ) i jak klientki przychodziły na dekoloryzację z farbowanych czarnych/ciemnych włosów po użyciu środka odbarwiającego miały kolor nijaki tzn włosy były całkowicie wyprane z pigmentu, miały kolor białoszary ciężko mi to określić, i wychodziły z upragnionym blondem i włosy absolutnie nie były bure/wielokolorowe.Moim zdaniem wówczas stosowane preparaty były silniejsze, a teraz wszyscy dążą do jak najmniejszego zniszczenia włosów stad też środki, nawet te profesjonalne dają taki wstrętny efekt.
I z całym szacunkiem do Twojej wiedzy, jeśli ja miałabym czarne włosy i zachciałoby mi się blondu- mam takie prawo - po 1. liczyłabym się z tym, że włosy będa podniszczone, 2. wolałabym sobie je przeprostować keratynowo potem, ale mieć upragniony kolor bez rudobrązów, czekania miesiac na kolejny zabieg wyglądając przez ten czas jak bury kundel majacy wielu ojców
Natomiast pomysł z rozjaśniaczem o trzech mocach wydaje sie być świetny.
Co do opinii o rozjaśniaczu - rozjaśniam nim od lat oczywiście u fryzjera nie sama , do tego prostuję i nie powiem, że włosy sa mega zniszczone. Kupuję zawsze profesjonalne kosmetyki zwłaszcza odżywki. Ostatnio mam jazdę na brak SLS i takowy szampon kupiłam, również olejuję włosy.
Jakiś czas temu dałam sie namówić fryzjerce na farbę vitality\'s na całe włosy że niby mniej niszczy jak rozjaśniacz i niestety mimo że miałam włosy po jasnym baleyage farba zrobiła mi żółcień pomarańczowy. Jeszcze jak włosy suche były to jakoś wyglądało natomiast po zmoczeniu były wręcz miedziane więc powróciłam do baleyage z rozjaśniaczem i wówczas dostały po końcówkach owszem ale na dzień dzisiejszy wszystko jest już ok i nigdy się więcej na blond farbę nie zdecyduję.

pozdrawiam, Anka

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Nie, no z czarnych na blond to ciezka sprawa, jest problem zeby wyszedl w ogole jakikolwiek jasniejszy. No chyba ze farba dla kobiet ciemnoskorych, "jedzie sie " z czarnego na kazdy inny jasny kolor , probowalam kilka razy, wychodzily cudowne kolory, jeden byl problem, moje siwe wlosy przy skroniach robily sie po umyciu takie jakies gumowate i lekko lepiace, pozniej juz bylo ok. Troche sie balam, ze zniszcze sobie wlosy bo jednak Afrykanczycy maja zupelnie inna strukture wlosa niz my. I tu pytanie do moniontko1986 moze wiesz cos na ten temat, jak zadziala taka farba dla Afro na europejskie wlosy ? W sensie czy rzeczywiscie je zniszczy i dlaczego ?

jesli masz włosy czarne farbowane bez odrostu to rozjasniacz ale na 3 utleniaczach na 3 czesci włosa nakłada się rozjasniacz o innym steżeniu czyli najsilniejszy na konce potem czesc srodkowa sredni i naj słabszy na czesc nasady

moniontko1986

Czy to jest wykonalne ? Pytam serio. Z ciekawosci - nakladasz najpierw na 1/3 wlosa na calej glowie rozjasnieczem nr.1 a potem nr.2 i na koncu nr. 3 czy rozjasniasz pasmo po pasmie ? Cena bedzie chyba jak za 3 glowy bo tyle roboty ? I czy kazdna fryzjerka podejmie sie tego, bo to chyba wyzwanie ?


Nie miałam okazj się bawić w taki zabieg .....warto zerknąć na skład.... ale co wynika z twojego opisu.... to to żę może zniszczyc włosy poniewaz europejskie włosy sa gatunkowo cienkie i słabe ..... natomiast afrykańskie wlosy sa kędzierzawe i ciężkie niesamowicie do ułożenia ..... nie pracowałam na tego typie środkach wiec nie moge sie wypowiedziec za wiele .... natomiast czesałam takie włosy nie raz.... i z doswiadczenia wiem ze jesli fryzjer kiepski nie poradzi sobie z nimi ...... ale zdecydowanie odradzała bym takiej silnej ingerencji w strukturę włosa bo naprawde w dzisiejszych czasach ludzie nie patrzą tak na kondycje włosa i nie zdaja sobie sprawy co znaczy ingerowac taką silną chemią we włos....pomyślcie jak fryzjer chociażby umyć musi takie włosy nie splatac ich i dobrze przygotowac ile musi włożyć w to wysiłku .... wiec ile musi byc w takiej farbie dla nich silnych chemicznie środków ....gdzie mają oni mocne włosy .... Jeśli ciekawi Cię ta technika tłumacze najnormalniej w świecie robisz jak pasemka i nakładasz wszystko w jednym czasie na wybrane pasmo ..... dlatego tez sa 3 stęzenia i na końce gdzie sa najbardziej do pigmentowane nakładasz o najwiekszym stęzeniu jakie uznał fryzjer za słuszne na czesc srodkową pasma nakłądasz srednie stęzenie i na odrost najmniejsze mam nadzieje ze cos ci przyblizyłam ;D przypomniały mi sie czasy jak pisałam projekt na egzaminie czego nie lubie robic (znaczy pisac) pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: