Dobrze kryjący podkład

  • 2011-08-12, o 16:20
  • 38
  • 15 336
  • 20
  • 30

Dobrze kryjący podkład

Szukam naprawdę dobrze kryjącego podkładu. Zawsze miałam cerę jak niemowlaczek a teraz w strefie T wyskoczylo mi mnóstwo małych krosteczek coś w rodzaju "kaszki". Najwięcej tego naczole, później nos , broda, trochę też po boku nosa, policzki są jeszcze czyste.Nie mogę tego znieść, nie moge na to patrzec, w dotyku skóra jest taka szorstka i chropowata przez te chrostki potrzebny mi jest dobrze kryjący podkład, zawsze używałam takich lekkich, płynnych podkładzików np. maybelline affinitone ale wedlug mnie on nie kryje w ogole. Znacie jakieś mega dobrze kryjące podkłady ? Aha i ważne żeby były one w przystępnej cenie, bo np. na Revlona mnie nie stać.
I jeszcze jedno, jakby ktoś miał doświadczenia z właśnie taką "kaszka" i wiedział jak to wyleczyc to prosze o rady

Re: Dobrze kryjący podkład

W moim przypadku najlepiej sprawdził się Manhattan Powder Matt. Nie jest jakoś specjalnie drogi (ok. 22 zł) a za to bardzo wydajny, wystarcza na bardzo długo nawet przy codziennym stosowaniu. Używam go już od kilku lat, bo jeszcze do niedawna miałam masakryczne problemy z cerą i ten podkład jako jedyny sprawdził się.
Co do "kaszki"... proponowałabym Ci odwiedzić dermatologa, jeśli wcześniej nie miałaś żadnych problemów z cerą to mogą tu wchodzić w grę np jakieś reakcje uczuleniowe, hormonalne itp i specjalista najszybciej to wyleczy. Póki co może wypróbuj jakieś maści np mogę polecić Diferin, Benzacne albo pastę cynkową, może to pomoże i dermatolog okaże się zbędny.
Zresztą gdzieś tu na forum jest dość pokaźny wątek o problemach z cerą, może tam znajdziesz coś ciekawego Pozdrawiam

Re: Dobrze kryjący podkład

Po pierwsze radzę odwiedzić dermatologa, sama niczego nie wyleczysz, wiem to po sobie bo miałam kiedyś problemy z cerą i to nie małe
Pomógł dopiero dermatolog
A co do potkładu to szkoda, że nie stać cię na ten Revlon, bo naprawdę dobry u mnie się sprawdził w 99%
A jeśli chodzi o inne to mogę polecić Ci jeszce lirene city matt ok 19 zł kryje dobrze, może troszkę daje efekt maski, ale jest ok.

Re: Dobrze kryjący podkład

czy któraś z Was wie gdzie dostępne sa testery Revlon color stay na dolnym slasku? no nigdzie nie moge dobrac koloru a sie diabelnie nastawiłam juz na revlona, wciaż widze go w promocjach, w rossmanie i u ladymakeup w przystępnej cenie ale mam problem z kolorem:/...legnica, wroclaw, zgorzelec lubin. ktos wie? ewentualnie moze jest ktos kto udostępnilby mi malutką odlewke tego podkładu dla cery jasnej?

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobrze kryjący podkład

Mam pytanie dotycząse podkładu z Eveline Art Scenic- miał ktoś?
Dostałam kiedyś próbkę i ogólnie mi się podobał ale była za ciemna więc dość szybko ją zmyłam. Chodzi mi o to jakie są odcienie, a dokładniej o to czy jest jakiś jasny wpadający w żółty i jaki to nr?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Dobrze kryjący podkład

Polecam podkład w sztyfcie z Oriflame\'u. Wspaniale kryje. Tylko uważajcie na ilość kosmetyku na twarzy

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: Dobrze kryjący podkład

Zamiast z Eveline kupiłam z Paese i nie żałuję bo jest super. Siostra się przymierza teraz do Art Scenic.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Dobrze kryjący podkład

podkłady z paese to dobre podkłady ?jeszcze nigdy nic nie miałam z tej firmy i dlatego nie wiem czego spodziewac sie po tej marce ,

Re: Dobrze kryjący podkład

Jeśli chodzi o Paese to miałam Long Cover Fluid, który bardzo się u mnie sprawdzał ale jedynie kiedy byłam opalona, bo gama kolorystyczna jest dość wąska. Jest to kryjący podkład, krycie można budować do mocnego. Utrzymywał się też bez zarzutów.

Re: Dobrze kryjący podkład

revlon, ale dla mnie jest zbyt ciężki, wolę mniej kryjące rozświetlające

Re: Dobrze kryjący podkład

Taką kaszkę to może częściowo zakryć dobra baza silikonowa, a potem dopiero wyrównać kolor podkładem. Soraya będzie ok, a z podkładu Revlon CS z takich cięższych,

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: