Elektryczne szczoteczki do zębów

  • 2016-01-14, o 00:50
  • 41
  • 15 300
  • 30
  • 34

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Szczoteczka elektryczna to tylko bajer. Ważna jest metoda mycia zębów. Niestety firmy wmawaiają nam, że to jest lepsza forma mycia zębów, jednak nie ważne czy to szczoteczka eletryczna za 300 zł czy zwykłą z kiosku za 5 zł. Ważne jest mycie zębów metodą wymiatającą- żadko kto ją stosuje niestety :)

2016-01-22 22:46:19 autor moco

dlatego dla leniwych osób daje się takie szczoteczki żeby one mogły to robić za nas :) 

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Warto kupić szoczteczkę pulsacyjną, bo takie obrotowe moga nam cofnąć dziąsła i odsłonić szyjki zęba :(

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

jakoś nie potrafiłam operować elektryczną szczoteczką

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Ja mam tą z serii Vitality i sprawdza się bardzo dobrze, jestem zadowolona :) Chociaż wymienne końcówki do nich są całkiem drogie.

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

na chwilę obecną bardziej polecane są szczoteczki soniczne

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Posiadam obydwie wersje i jak dla mnie nie ma roznicy

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Najważniejsze - szczoteczka powinna być zasilana elektrycznie (ładowana jak komórka) a nie na baterię, Dlaczego? Zailana ma dużo wiekszą moc, a zatem dokładniej i silniej czyści zęby. Na baterie, bardzo szybko traci oc, myje słabiej.

Małam obydwie ze szczoteczek o które oytasz. Ta z serii Proffesional jest znacznie lepsza.

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Ja uzywam ta pierwsza juz mam ja kilka lat i jestem bardzo zadowolona:-)tylko koncowki kupuje a tak wszystko dziala bez zarzutu.Jestem bardzo zadowolona.Dobrze czysci zeby nie podraznia dziasel.
Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

ja mam oral b 3 d ehite i jestem bardzo zadowolona. POLECAM!

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Ja używam szczoteczkę zwykłą, miałam elektryczną ale nie doczyszczała mi zębów tak skutecznie u mnie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: