Kosmetyki miniaturki

  • 2023-09-06, o 22:31
  • 11
  • 195
  • 5
  • 6

Kosmetyki miniaturki

Gdzie kupię stacjonarnie kosmetyki typu żel pod prysznic, balsam do ciała, szampon w małych pojemnościach? Potrzebuję do szpitala.

Re: Kosmetyki miniaturki

Jak dla mnie to najlepszą opcją będzie kupno pustych, plastikowych buteleczek tzw. travel set (szukaj stacjonarnie w każdej lokalnej drogerii) i przelanie sobie kosmetyków, które obecnie używasz w domu.

 

Jeżeli koniecznie szukasz wersji mini produktów to na 100% masz mocno rozbudowaną półkę z takimi kosmetykami na podróż w Rossmannie. 

Re: Kosmetyki miniaturki

Jak dla mnie to najlepszą opcją będzie kupno pustych, plastikowych buteleczek tzw. travel set (szukaj stacjonarnie w każdej lokalnej drogerii) i przelanie sobie kosmetyków, które obecnie używasz w domu.

 

Jeżeli koniecznie szukasz wersji mini produktów to na 100% masz mocno rozbudowaną półkę z takimi kosmetykami na podróż w Rossmannie. 

2023-09-07 15:41:29 autor jagodach

Najlepiej właśnie przełożyć swoje kosmetyki do pojemniczków miniaturowych, żeby później używać tych samych produktów, co na co dzień :)

Re: Kosmetyki miniaturki

Dziękuję za podpowiedź :) Nigdy nie widziałam w drogerii takich pustych buteleczek, więc zapytam. Może lepiej właśnie wziąć sprawdzone kosmetyki.

Re: Kosmetyki miniaturki

Re: Kosmetyki miniaturki

Rossmann, Hebe, Natura

Re: Kosmetyki miniaturki

Taki zestaw to super sprawa, bardzo przydatny.

Re: Kosmetyki miniaturki

Tu np. dla zobrazowania masz zestaw z Inter-Viona podróżny 

https://www.ladymakeup.pl/sklep/Inter-Vion-Podrozny-zestaw-pojemnikow-na-kosmetyki-ART-111120.html

2023-09-08 14:06:07 autor jagodach

 

Zestaw idealny :)

Re: Kosmetyki miniaturki

Tu np. dla zobrazowania masz zestaw z Inter-Viona podróżny 

https://www.ladymakeup.pl/sklep/Inter-Vion-Podrozny-zestaw-pojemnikow-na-kosmetyki-ART-111120.html

2023-09-08 14:06:07 autor jagodach

 

Zestaw idealny :)
2023-09-08 23:59:19 autor koniczynka

W takim razie zapraszamy do zakupów u nas bądź owocnych poszukiwać w drogeriach :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki miniaturki

Ja dostałam taki mini zestaw przy zakupach na jednym ze sklepów zagranicznych i powiem Wam, że warto go mieć.

Re: Kosmetyki miniaturki

Sama też posiadam już od kilku lat takie buteleczki i są one moimi Number one w każde wakacje i w podróży :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: