Próbki

  • 2015-06-05, o 15:03
  • 91
  • 49 153
  • 51
  • 61

Próbki

Czy są dostępne do zakupu próbki tych podkładów? Ciężko kupić w ciemno podkład za taką kwotę.

Re: Próbki

Niestety próbek tego podkładu nie otrzymujemy, jednak możemy doradzić w sprawie wyboru koloru. Wystarczy podać kilka przykładów podkładów do tej pory używanych i na tej podstawie dobierzemy zbliżony odcień ;)

Re: Próbki

W tym problem że jeszcze nie znalazłam odpowiedniego odcienia z żadnego podkładu, mam bardzo jasną i zimną cerę, lekko różową, w tej chwili używam Maybelline Affinitone 24 h kolor 005 ale jest zbyt różowy.

Re: Próbki

Być może będziesz w stanie otrzymać próbkę w jakiejs perfumerii, warto zapytać. Warto też sprawdzić czy maja np. w Douglasie albo Sephorze to czego szukasz :) Pomacasz na żywo i wtedy dopiero zamówisz jak ci będzie kolor odpowiadał

Re: Próbki

Niestety w moim mieście nie jest nigdzie dostępny ten podkład, będę szukać w innych dogeriach internetowych, może gdzieś indziej dobiorą mi kolor

Re: Próbki

Jeśli chodzi o dopasowanie tego koloru mógły sprawdzić się kolor 1B, nie ma on w sobie tyle różowego pigmentu co wskazany Maybelline. Jest bardziej neutralny. Dziś dotarła do nas dostawa dlatego dopiero teraz mieliśmy możliwość porównania kolorów. Po 20.06 otrzymamy kolejną, gdzie będzie dostępny odcień równie jasny jednak bardziej chłodny (oliwkowy), z tym że nie wiem czy będzie on się nadawał. Kiedy przyjdzie będę mogła dokładnie porównać kolory

Re: Próbki

dla mnie próbi sa zawsze dobre. a jak kupie juz np duzy fluid to juz mi nie pasuje pozniej

Re: Próbki

fakt ,szkoda ze nie ma (albo ja o nich niewiem) sklepów internetowych z próbkami a szkoda

Re: Próbki

Myślę, że gdzieś napewno są do dostania próbki, ale dużo z tym zachodu pewnie :)

Monika masz racje.. szkoda że nie ma takiego "próbkowego" sklepu internetowego :)

Re: Próbki

Czy ja również mogę prosić o pomoc w doborze koloru podkładu?? :)

Obecnie używam Rimmel Lasting Finish 25H NUDE w odcieniu 100 Ivory oraz Catrice Photo Finish 020 Rosy Beige, Revlon Colorstay 180 albo 220 (gdy jestem opalona) :)

Moja cera jest raczej w tonacji chłodnej, różowawej :D Proszę o pomoc ;)

Re: Próbki

Do podkładu Rimmel Lasting Finish zbliżonym odcieniem jest 2B, natomiast do 220 3B - z tym, że może on być troszkę ciemniejszy ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: