So!Flow - Humectant Shampoo - Humektantowy szampon do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia i przesuszania - 300 ml

  • 2024-02-22, o 13:40
  • 4
  • 53
  • 5
  • 5

So!Flow - Humectant Shampoo - Humektantowy szampon do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia i przesuszania - 300 ml

Dobrze radzi sobie z puszącymi się włosami, potrafi je ujarzmić? ;)

Re: So!Flow - Humectant Shampoo - Humektantowy szampon do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia i przesuszania - 300 ml

Jeżeli problem jest duży, to stawiałabym na cały zestaw odżywka, szampon, maska i olejek. Szampon ma za zadanie myć i zazwyczaj ma krótki kontakt ze skalpem i włosami więc sam sobie nie poradzi z tym problemem. 

 

Warto zwrócić tu uwagę na równowagę PEH (protein, emolientów i humektantów) i samemu wydedukować jaki składnik nam jest najbardziej potrzebny. 

 

Często włosy się puszą bo są suche i matowe, w takich wypadkach warto postawić na emolienty (niedobór powoduje matowość, szorstkość, podatność na łamanie, elektryzowanie i plątanie a także są zbyt puszyste) albo humektanty (ich niedobór powoduje matowienie, szorstkość i suchość)

Re: So!Flow - Humectant Shampoo - Humektantowy szampon do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia i przesuszania - 300 ml

Już jakiś czas próbuję wydedukować, co jest najlepsze dla moich włosów. Na razie jestem w fazie testów, ale wydaje mi się właśnie, że emolientów, bo włosy mi się łamią.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: So!Flow - Humectant Shampoo - Humektantowy szampon do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia i przesuszania - 300 ml

Przycupnę bo sama muszę zająć się lepiej swoimi włosami. 

Re: So!Flow - Humectant Shampoo - Humektantowy szampon do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia i przesuszania - 300 ml

Już sama nie wiem, co jest potrzebne moim włosom :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: