Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

  • 2023-10-10, o 22:26
  • 6
  • 174
  • 6
  • 6

Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

Jakiś czas temu widziałam go w sklepie, a nie dodałam go do koszyka :( Był to szampon do włosów ciemnych, brązowych, który neutralizuje rudości, czerwoności, generalnie ciepłe tony. Nie chodzi mi o szampony teraz dodane z L'Oreal Professional. Nie mogę znaleźć, co to były za produkty. 

 

Re: Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

Jakiś czas temu widziałam go w sklepie, a nie dodałam go do koszyka :( Był to szampon do włosów ciemnych, brązowych, który neutralizuje rudości, czerwoności, generalnie ciepłe tony. Nie chodzi mi o szampony teraz dodane z L'Oreal Professional. Nie mogę znaleźć, co to były za produkty. 

 

2023-10-10 22:26:04 autor koniczynka

Hejka, prawdopodobnie chodziło ci o ten produkt ----> https://www.ladymakeup.pl/sklep/Matrix-Total-Results-Dark-Envy-Shampoo-Szampon-do-ciemnych-wlosow-neutralizujacy-miedziane-odcienie-300-ml.html    ????

Re: Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

Czy takim szamponem trzeba myć włosy za każdym razem, czy można stosować go naprzemiennie z innym?

Re: Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

Matrix Total Results Dark Envy Shampoo to mój topowy wybór! Ten szampon jest jak czarodziej dla brązowych włosów - neutralizuje ciepłe tony, a jednocześnie dodaje im głębi i blasku.

Re: Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

Jakiś czas temu widziałam go w sklepie, a nie dodałam go do koszyka :( Był to szampon do włosów ciemnych, brązowych, który neutralizuje rudości, czerwoności, generalnie ciepłe tony. Nie chodzi mi o szampony teraz dodane z L'Oreal Professional. Nie mogę znaleźć, co to były za produkty. 

 

2023-10-10 22:26:04 autor koniczynka

Hejka, prawdopodobnie chodziło ci o ten produkt ----> https://www.ladymakeup.pl/sklep/Matrix-Total-Results-Dark-Envy-Shampoo-Szampon-do-ciemnych-wlosow-neutralizujacy-miedziane-odcienie-300-ml.html    ????

2023-10-11 08:44:35 autor jagodach

Dziękuję, właśnie o ten produkt mi chodziło ♥

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

Czy takim szamponem trzeba myć włosy za każdym razem, czy można stosować go naprzemiennie z innym?
2023-10-14 21:40:13 autor mp84

 

na zmianę można stosować

Re: Szampon do włosów brązowych neutralizujący tony ciepłe / rude / czerwone

Wydaje mi się, że można na przemian z innym szamponem używać. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: