Powiększenie piersi

  • 2023-06-06, o 08:25
  • 3
  • 119
  • 4
  • 4

Powiększenie piersi

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba zbytnia ze mnie panikara i raczej się na coś takiego nie zdecyduję :( Poza tym nawet jakbym się zdecydowała to musiałabym brac na to pożyczke. Aktualnie staram sie masować biust i stosować kremy ale nie pomaga. Zastnawiałam się jeszcze nad tabletkami Perfect Bust / Ale czy coś takiego może mieć jakiekolwiek działanie????

Re: Powiększenie piersi

Ja akurat bym chciała mieć mniejszy biust, bo duży jest strasznie uciążliwy (problemy z kręgosłupem, duży ciężar, brak wygody, problem z doborem bielizny, ciuchów). Masaże, ćwiczenia, kremy wpływają raczej na jędrność skóry. Nie skusiłabym się na żadne tabletki, tym bardziej, że jest to suplement diety.

Re: Powiększenie piersi

Nie da się ukryć, że zabiegi chirurgiczne są najbardziej skuteczne. Jestem na taki etapie, że akceptuję swoje ciało takie, jakie jest - nieidealne. Operacja to ból i ryzyko powikłań.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie piersi

Nigdy nie chciałam sobie poprawiać niczego, ale rozumiem osoby, które chcą. Przemyśl to dobrze. A suplementów nie warto stosować. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: