L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

  • 2 tygodnie, 5 dni temu
  • 10
  • 37
  • 5
  • 6

L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Czy kolor Worth It jest chłodny?

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Także chętnie się dowiem

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Nie widziałam go na żywo a na zdjeciach, to różnie bywa z oddaniem koloru.

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Po zdjęciach wydaje mi się, że raczej neutralny ale w stronę może ciepłego. Nie widziałam w realu. 

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

To w ogóle nie jest ani róż, ani brudny róż. To nawet nie jest chłodne, ani nawet neutralne, tylko CIEPŁE. Żałuję, że to kupiłam.

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

To w ogóle nie jest ani róż, ani brudny róż. To nawet nie jest chłodne, ani nawet neutralne, tylko CIEPŁE. Żałuję, że to kupiłam.
2024-05-03 11:35:47 autor niunia123

Czasem warto jest obejrzeć kolory w sklepie. Ja też wolę zakupy online, ale nie raz nie dopasowałam kolorystyki, choć częściej dobrze trafiam.

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

To nieudany zakup. Ja akurat dobrze wyglądam w ciepłych odcieniach, więc niewiele mogę Ci podpowiedzieć, odnośnie chłodnych kolorów pomadek.

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Najlepiej oglądać pomadki na żywo, później kupić online po korzystniejszej cenie :)

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Nie było żadnych testerów tej szminki w kilku drogeriach, w których byłam. Nie sądziłam, że to się będzie aż tak diametralnie różnić od zdjęć produktowych.

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Nie było żadnych testerów tej szminki w kilku drogeriach, w których byłam. Nie sądziłam, że to się będzie aż tak diametralnie różnić od zdjęć produktowych.
2024-05-04 19:48:08 autor niunia123

To bardzo niefajnie, że nie było testerów :/

Re: L'Oréal - Color Riche - Nude Intense - Pomadka do ust - 4,7 g

Też tak miałam nie raz z zakupami. Kolor wydawał się inny, a w rzeczywistości po otworzeniu pomadki zobaczyłam coś zupełnie innego. W drogeriach często brakuje testerów.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: