Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

  • 3 tygodnie, 2 dni temu
  • 7
  • 40
  • 7
  • 8

Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

Czy są wystarczająco nawilżone?

Re: Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

Z pewnością są mocno nasączone. 

Re: Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

a czy dobrze nawilża cere? 

Re: Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

Nie używałam na razie żadnych kosmetyków tej marki, ale jestem ich bardzo ciekawa. 

Re: Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

Maseczka jest bardzo dobrze nasączona. Na tyle, że po ściągnięciu zostanie nam w płacie jeszcze dużo produktu by przetrzeć nią szyję, dekolt, ręce itp.

Re: Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

Maseczka jest bardzo dobrze nasączona. Na tyle, że po ściągnięciu zostanie nam w płacie jeszcze dużo produktu by przetrzeć nią szyję, dekolt, ręce itp.

2024-05-20 15:47:17 autor jagodach

I takie maseczki właśnie lubię. Wystarczą na twarz i jeszcze zostanie spore co nieco na płacie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

Nie miałam okazji używać.

Re: Missha - Airy Fit Sheet Mask Tea Tree - Łagodząca maseczka do twarzy z ekstraktem z drzewa herbacianego - 1 szt.

Też nie używałam.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: