zapytanie

  • 2016-01-27, o 14:15
  • 13
  • 6 876
  • 9
  • 8

zapytanie

cześć czy możeci mi powiedzieć jakie cienie są najlepsze dla osoby początkującej ? cienie w odcieniu brążu czy beżu i dla osoby po 40. Chce zrobic komuś prezent ale jest taki wybór ze mam problem z odpowiednim doborem.

Re: zapytanie

Myślę, że można kupić paletkę w kolorystyce brązów i beżów. Nie wiem, jakie masz fundusze, ale Makeup Revolution ma dobrej jakości paletki - np. Iconic 2 ma fajne, stonowane odcienie brązów. Również paletka I ♡ Makeup Biała Czekolada ma przyjemne kolory, które będą pasować większości z nas. No i wygląda jak czekoladka, więc na pewno nawet wizualnie przypadnie do gustu. :) Sleek, Zoeva, MUA (Makeup Academy) również mają ciekawe propozycje. Na stronie jest pełno paletek, które na pewno będą świetne dla osoby początkującej - kolory są zbliżone do siebie, możemy nosić je na dzień, jak i tworzyć makijaże wieczorowe. Ceny wahają się już od 20zł do 40zł (cienie Zoeva nie są tu dostępne), więc myślę, że jak na prezent to rozsądna cena. Więc podsumowując, wybierz paletkę w odcieniach beżu/brązu - będą pasować osobie w każdym wieku i dadzą większe pole do popisu. Większość paletek na stronie ma opinie, które na pewno ułatwią wybór właściwej.

Re: zapytanie

Dziekuje za szybka odpowiedż, Teraz już mi lepiej jest wybrac kolor.

Re: zapytanie

Dziekuje za szybka odpowiedż, Teraz już mi lepiej jest wybrac kolor.

2016-01-27 14:55:14 autor Niunia1993

Nie ma sprawy, jakbyś miała jakieś pytania to pisz. :) Zresztą jeśli znajdziesz jakąś paletkę, która Cię interesuje, możesz wpisać jej nazwę w Google i będziesz mieć pełno opinii na temat produktu, a także w wielu przypadkach zdjęcia, jak prezentują się te cienie na żywo. 

Re: zapytanie

Jak dla osoby po 40 to nie powinny to być cienie perłowe. Maty i satyny są zdecydowanie bardziej odpowiednie

Re: zapytanie

nie kupiłabym tych cieni

Re: zapytanie

Dziękuję AgataR za podpowiedż dot. cieni. Nie wiedziałam że po 40 najlepiej uzywać cieni mat lub satynowych . Dziekuję

Re: zapytanie

Jak dla osoby po 40 to nie powinny to być cienie perłowe. Maty i satyny są zdecydowanie bardziej odpowiednie
2016-01-27 16:16:49 autor AgataR

Zgadzam się 

Re: zapytanie

nie uzywam cieni

Re: zapytanie

Myślę że paleta jakich nieutralnych odcieni, brązy będą świetne. Niestety ale po 40 kolorowe oczy już nie wyglądają dobrze

Re: zapytanie

Myślę że paleta jakich nieutralnych odcieni, brązy będą świetne. Niestety ale po 40 kolorowe oczy już nie wyglądają dobrze

2016-02-01 21:58:20 autor Kitekatu

zgadzam się

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: